Španělský král Filip VI. převzal čestné předsednictví Světové konference ISGF 2020 v Madridu

Dobrá zpráva o tom, že Mezinárodní společenství dospělých skautů a skautek (ISGF) se těší dobrému renomé i vysokých kruzích na úrovní hlav států, přišla počátkem léta ze Španělska.

Jak bylo oznámeno prostřednictvím Světové kanceláře ISGF v Bruselu, čestné předsednictví 29. Světové konference ISGF, která se v roce 2020 uskuteční právě v zemi na Pyrenejském poloostrově, převzal španělský královský pár Filip VI. s manželkou Letizií.

Světová konference proběhne v Madridu v létě příštího roku, od 17. do 22. srpna.

svetova_konference_isgf_2020_spanelsko_cestne_predsednictvi

© Junák - český skaut (Kmen dospělých) 2017 - 2019 | kresby: Slovenský skauting | web: NO!sw 2017