Galerie

Činnost Kmene dospělých je různorodá jak na místní, tak na krajské, celostátní i mezinárodní úrovni. Členové Kmene se snaží podle nejlepšího vědomí a svědomí naplňovat svým životem skautské principy a zákony, šířit myšlenku bratrství a sesterství, pomáhat mladým ve výchově dalších generací a jít jim příkladem. Věříme, že náš skautský slib není možné jednoduše odložit a zapomenout na něj. Platí pro nás “Jednou skautem, navždy skautem”!

Fotografie a videa zde uvedené jsou malou obrazovou „ochutnávkou“ naší činnosti. Fotografie jsme rozdělili do čtyř sekcí, podle témat motivačního programu OS21, videa naleznete níže.

V kruhu s mládeží

Aktivně napříč generacemi

Skaut je prospěšný a pomáhá druhým

Přátele máme i za obzorem

Videa

Pozvánka k návštěvě a prohlídce stálé výstavní expozice Lilie za ostnatým drátem v Památníku Vojna u Příbrami. (23. 6. 2016).
Oldskauti na tradičním setkání přátel Jaroslava Foglara – Jestřába ve Sluneční zátoce u Ledče nad Sázavou (17. 6. 2017).
Netradiční hudební dárek 100. klubu OS Praha k 100. narozeninám nejstaršího českého skauta Eduarda Marka – Hroznýše (17. 3. 2017).
Do administrace webu se v tuto chvíli nemůžete přihlásit. Zatím se čeká, než bude rozhodnuto, jak moc má být web otevřený. Děkujeme za pochopení. Pokud chcete v tuto chvíli přispět článkem nebo oznámením akce, kontaktujte zpravodaje pro komunikaci br. Nashvilla. X
| Nahlásit chybu
© Junák - český skaut (Kmen dospělých) 2017 - 2020 | kresby: Slovenský skauting | web: NO!sw 2017