Média

Zde jsou v archivu uložena média Kmene dospělých z období 1996–2017: zpravodaj Kmenové noviny (1996–2010) a příloha Skautského světa MAGOS (2016–2017).

Časopisy Junáka – českého skauta vydávané Tiskovým a distribučním centrem (Ben Já Mína, Světýlko, Skaut-Junák, Roverský kmen, Skautský světa, Skauting) a Hlavním kapitanátem vodních skautů (Kapitánská pošta) jsou v elektronické verzi k dispozici na casopisy.skaut.cz.

Kmenové noviny

Tištěný zpravodaj byl v období 1996–2010 hlavním komunikačním a informačně-metodickým médiem KD. Po ukončení vydávání navázal na tištěný zpravodaj elektronický občasník Kmenové novinky. Kompletní soubor jednotlivých čísel najdete pod odkazem níže.

>> Zobrazit všechny Kmenové noviny <<

MAGOS

Magazín Kmene dospělých vycházel jako samostatná příloha (supplement) Skautského světa od roku 2016. Pilotní projekt byl bohužel rozhodnutím Náčelnictva Junáka v polovině roku 2017 ukončen…

Internet

Původní internetové stránky byly spuštěny na přelomu let 2005/2006. V létě 2015 byl web infikován souborem počítačových virů; vzniklé technické problémy nebylo možno odstranit a provoz internetových stránek KD musel být zastaven. Nový web byl spuštěn začátkem nového skautského roku 2017.