Zatrhněte si v novém diáři nejvýznamnější akce Kmene dospělých v roce 2020

I když do příchodu nového roku zbývá ještě více než měsíc, v kalendáři akcí Kmene dospělých s letopočtem 2020 jsou už nyní “usazeny” nejvýznamnější oldskautské akce. K nim patří květnové mezinárodní Tojsetkání v Plzni, červnové Národní oldskautské jamboee v Blatné a v září zahraniční poznávací zájezd do Francie. Seznamte se s nimi a zaneste si je do svých nových diářů. K jednotlivým akcím samozřejmě na webu KD přibudou postupně, s náležitým předstihem, další podrobnější informace. Důležité jsou ale nejen samotná data konání akcí, ale i termíny, kdy se je možné na ně přihlašovat.

MEZINÁRODNÍ ČESKO-SLOVENSKO-POLSKÉ TROJSETKÁNÍ

Plzeň, 1. – 5. května 2020

Pořadatelem a hostitelem tradičního setkání českých, slovenských a polských oldskautů bude tentokrát Kmen dospělých. Akce se uskuteční už po čtyřiadvacáté, poprvé se Trojsetkání uskutečnilo v roce 1997. Program Trojsetkání je zasazen do rámce Slavností svobody, jimiž v Plzni vyvrcholí oslavy 75. výročí ukončení druhé světové války a osvobození Československa.

Výše účastnického poplatku bude stanovena do konce roku 2019, předpokládaná částka je 2500 – 3000 Kč.

 Přihlášky: od 1. do 31. ledna 2020

6. NÁRODNÍ OLDSKAUTSKÉ JAMBOREE

Blatná / Dol, 5. – 7. června 2020

Po pěti předchozích jamboree v letech 2010 – 2018 se nejvýznamnější setkání českých oldskautů stěhuje z Miletína v Podkrkonoší do jižních Čech. Tábořištěm se stane rekreační středisko Dol u Blatné, tradiční defilé proběhne v samotné Blatné, přímo u proslulého vodního zámeckého areálu.

Ubytování bude ve zděné hlavní budově rekreačního objektu (nutno ale přivézt vlastní spacáky) se sociálním zařízením na chodbě. Areál vznikl přestavbou bývalé hospodářské usedlosti v Dole. Přírodní areál se nachází na úpatí polesí Chlum. Stravování bude od večeře v pátek do nedělní snídaně.

Účastnický poplatek: 800 Kč.

Přihlášky od 1. ledna 2020 (platba v březnu)

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO FRANCIE: NORMANDIE – PLÁŽE VYLODĚNÍ

Francie / Normandie, 12. – 19. září 2020

Další atraktivní zahraniční zájezd v režii Hospodářské správy Kmene dospělých zamíří na severozápad Francie – do Normandie. Doprava autobusem (noční přejezdy pouze při cestě do Francie a návratu do ČR), ubytování v prázdninovém centru. Celodenní stravování, na výlety budou zajištěny balíčky.  Podrobnější informace v samostatném článku zde.

Cena: 15 000 Kč

V ceně je zahrnuta doprava autobusem, ubytování, stravování, vstupné do kulturně-historických objektů a pamětihodností. Zálohové platby v únoru (8000 Kč) a červnu (7000 Kč)

Přihlášky: 1. – 31. 12. 2019

Přihlášky na všechny akce je nutno zasílat až v uvedených termínech (na dřívější přihlášky nebude brán zřetel) na e-mail s uvedením jména, příjmení a přezdívky, adresy bydliště a e-mailového a telefonního kontaktu.

Účastnické poplatky bude třeba zasílat až v novém roce 2020 na bankovní účet Hospodářské správy Kmene dospělých (HSKD), číslo účtu 2100809877/2010.

 

 

 

 

Do administrace webu se v tuto chvíli nemůžete přihlásit. Zatím se čeká, než bude rozhodnuto, jak moc má být web otevřený. Děkujeme za pochopení. Pokud chcete v tuto chvíli přispět článkem nebo oznámením akce, kontaktujte zpravodaje pro komunikaci br. Nashvilla. X
| Nahlásit chybu
© Junák - český skaut (Kmen dospělých) 2017 - 2020 | kresby: Slovenský skauting | web: NO!sw 2017