Pražský oldskautský klub Jestřábi vydává vlastní elektronický magazín. Ke stažení je nové letní číslo

foto-1Víte, že oldskauti z pražského 48. klubu Jestřábi vydávají vlastní elektronický magazín V Jestřábích pařátech?

Ve zpravodaji, který vychází čtyřikrát ročně (ukázkové číslo vyšlo už v roce 2013) je podstatná část obsahu věnována aktivitám, jimiž se klub podílí na rozvoji literárního a výchovného odkazu legendárního spisovatele a skautského vůdce Jaroslava Foglara.

Vedle těchto akcí, jež jsou zastřešeny projektem Akademie Jaroslava Foglara, však členové Jestřábů neopomíjejí ani další činnost v rámci motivačního programu Oldskauting 21. Široce se zapojují do aktivit celého kmenového společenství pravidelnou účastí na národních oldskautských jamboree či letním táboře v Prachovských skalách, podporují charitativních projekty Kmene dospělých a také samotný program OS 21 obohacující vlastními aktivitami .

Aktuální číslo – letní speciál – e-zinu V jestřábích pařátech si je možno stáhnout kliknutím na odkaz pod článkem.

jestrabi_paraty_2019_03