Přání na prahu nového roku 2019: Ať nastávajících 365 dnů je pro všechny členy Kmene dospělých naplněno zdravím, radostí a úspěchy!

Stojíme na prahu nového roku s letopočtem 2019. To je doba, kdy se ohlížíme za uplynulými dvanácti měsíci, a bilancujeme, co se nám povedlo, i to, co se nám nepodařilo uskutečnit zcela podle našich přání…

O to více vše, co plánujeme udělat v našem kmenovém společenství i v rámci celého skautského hnutí v nastávajících 365 dnech nového roku, se může pro každého člena Kmene dospělých stát výzvou, jejíž naplnění máme povětšinou ve svých rukou.

Náčelnictvo Kmene dospělých přeje všem oldskautům, ať jsou v následujícím roce kroky každého provázeny co nejvíce radostí a úspěchy, a ať jsou tyto kroky posilovány pevným zdravím a osobní i rodinnou pohodou každého jednotlivce.

Stejně tak je třeba si přát, ať k této pohodě a spokojenosti přispívá i naše společné úsilí rozvíjet nadále skauting dospělých v klubech i celém národním a celosvětovém společenství tak, aby nás tento náš životní styl ještě více naplňoval vším pozitivním, co už po více než století v sobě nesou skautské ideály a hodnoty.

Prostě: Vše nejlepší v novém roce 2019!

© Junák - český skaut (Kmen dospělých) 2017 - 2019 | kresby: Slovenský skauting | web: NO!sw 2017