Pozvánka na charitativní koncert žáků konzervatoře Jana Deyla v Praze

foto-1Už dvě desetiletí spolupracují oldskauti Prahy 2 s Klubem aktivního stáří stavební společnosti Eurovia (bývalý podnik Stavby silnic a železnic) na společném pořádání koncertů žáků Konzervatoře a střední školy Jana Deyla. Letošní podzimní matiné se uskuteční ve čtvrtek 8. listopadu od 14 hodin.

V krásně zdobeném hudebním sále konzervatoře na Maltézském náměstí v Praze na Malé Straně se koncerty konají dvakrát ročně. Při každém vystoupení předvádějí mladí muzikanti a zpěváci vnímavému publiku své umění se znatelným zanícením a mají tak příležitost “brousit ostruhy” své hudební dráhy.

Atmosféru koncertů charakterizují momentky z matiné s krásnou hudbou v předchozích letech.

Pro školu je přínosný i výtěžek z dobrovolného vstupného, kterým návštěvníci podporují speciální výuka zrakově postižených žáků školy.

foto-2foto-3foto-4