Novou generální sekretářkou světového ústředí ISGF se stala Nathalie Henrard

Ve Světové kanceláři Mezinárodního společenství skautů a skautek (ISGF) v Bruselu nastoupila k 15. říjnu do funkce generální sekretářky Nathalie Henrard.

Funkce generální sekretářky je jedním z nejdůležitějších postů ve světovém ústředí. Nathalie bude řídit chod samotné kanceláře, připravuje podklady pro jednání Světového výboru, koordinuje součinnost s mezinárodními partnerskými organizacemi a zpracovává další agendu.

Belgičanka Nathalie Henrard vystřídala v úřadě předchozí šéfku ústředí Cecile Bellet z Francie, která v Bruselu působila sedm let.

Foto: archiv/ISGF