Novou generální sekretářkou světového ústředí ISGF se stala Nathalie Henrard 

Ve Světové kanceláři Mezinárodního společenství skautů a skautek (ISGF) v Bruselu nastoupila k 15. říjnu do funkce generální sekretářky Nathalie Henrard.

Funkce generální sekretářky je jedním z nejdůležitějších postů ve světovém ústředí. Nathalie bude řídit chod samotné kanceláře, připravuje podklady pro jednání Světového výboru, koordinuje součinnost s mezinárodními partnerskými organizacemi a zpracovává další agendu.

Belgičanka Nathalie Henrard vystřídala v úřadě předchozí šéfku ústředí Cecile Bellet z Francie, která v Bruselu působila sedm let.

Foto: archiv/ISGF

Do administrace webu se v tuto chvíli nemůžete přihlásit. Zatím se čeká, než bude rozhodnuto, jak moc má být web otevřený. Děkujeme za pochopení. Pokud chcete v tuto chvíli přispět článkem nebo oznámením akce, kontaktujte zpravodaje pro komunikaci br. Nashvilla. X
| Nahlásit chybu
© Junák - český skaut (Kmen dospělých) 2017 - 2020 | kresby: Slovenský skauting | web: NO!sw 2017