K oslavám jubilea Rychlých šípů přispívají oldskauti i komponovaným večerem v Praze

V rámci probíhající série aktivit pražského 48. klubu oldskautů Jestřábi k letošnímu kulatému výročí kresleného seriálu Rychlé šípy se ve středu 12. prosince 2018 od 18 hodin uskuteční komponovaný galavečer – Rychlé šípy slaví 80 let.

Oldskautský klub Jestřábi, který se ve své činnosti výrazně zabývá rozvojem odkazu Jaroslava Foglara, uvítá návštěvníky akce v sále Galerie Toyen v Informačním centru MČ Praha 3 v Milešovské ul. 1. Vstup do info-centra je z nároží nám. Jiřího z Poděbrad, poblíž zdejší významné sakrální památky – chrámu Nejsvětějšího srdce Páně.

Kapacita sálu Galerie Toyen je však omezena (cca 70 míst), takže pro účast je doporučena rezervace. Už v poslední listopadový den, kdy byly v info-centru vyvěšeny letáky akce, si zamluvila místa v sále první desítka zájemců. Další se mohou rezervaci zajistit v Informačním centru osobně, nebo telefonicky na čísle 222 232 464.

Jak pestré menu komponovaný večer nabídne, je možno vytušit i z několika zveřejněných programových bloků na letáku akce.

1. Pozvánka na galavečer Rychlé šípy slaví 80 let.

2. Informační centrum MČ Praha 3 na nároží vinohradského nám. Jiřího z Poděbrad a žižkovské Milešovské ulice je v těsné blízkosti významné sakrální památky – chrámu Nejsvětějšího srdce Páně. Unikátní podobu chrámu ve stylu moderní architektury počátku 20. století vetkl stavbě světoznámý slovinský architekt Jože Plečnik. Česká republika usiluje o zařazení kostela na seznam nejcennějších památek UNESCO.

Foto: archiv/Praha 3

181212_rs80_galavecer_letak